laertsky.com
Главная страница
Карта сайта
Форум
лаэртский
Дискография
Песни и аккорды
Стихи und поэмы
Альбомы в mp3
Лаэртский Бэнд
Голоса Родных
Концерты
Акварели
Wallpapers
Ответы на письма
Бесило-Радовало "Медведь"
со стороны
Переводы
Видеозаписи
Радиоэфиры
Публицистика
Иллюстрации
Подражания
монморанси
О программе
Эфиры 1992-95
Эфиры 1996
Эфиры 1997
Эфиры 1998
Эфиры 1999
Эфиры 2000
Эфиры 2001
Silver Rain
Заставки
Терминология
Сайты гостей
реклама
laertsky.com  |  картинки недели  

Основи та деталі покеру


Щоб грати в покер, вам потрібно знати деякі основні правила покеру. Перше з цих правил називається «часом», і воно визначає, коли гравець може діяти. Якщо гравець не відкликає до того, як підійшла його черга, він втрачає свій шанс діяти. Ви можете дізнатися більше про це правила в обговоренні пояснень та звернутись в служба підтримки в разі необхідності.

Друге правило покеру стосується підвищення ставок. Гравці, які рейзують, повинні оголосити про це, перш ніж робити ставки. Гравець не може зробити рейз до того, як інші гравці зробили рейз. В іншому випадку це вважається ставкою. Наприклад, гравець, який каже: «Я хочу підняти свою ставку», повинен додати 20 доларів до своєї попередньої ставки. Потім гравець може розмістити одну зелену фішку в розмірі 25 доларів США на лінію ставок. Правила покеру стверджують, що рейз після підкидання однієї фішки заборонено.

Покер Матч - контактна інформація 2022

Мета покеру — створити якомога найвищу руку, або «руку» з точки зору покеру. Хоча правила покеру можуть бути схожими у всіх версіях, кожен тип має дещо різні правила. У оригінальній грі, яка грала на американському Півдні, гравцям роздавали по п’ять карт. Вони могли використати лише п’ять із них, щоб створити свою найкращу руку. Наступна популярна форма називається «7-картковий стад». У семикартковому стаді гравці отримують три картки лицьовою стороною вниз і чотири картки.

У іграх https://chernigiv-trend.in.ua/ru/fullnews-2584 з кількома руками дилер повинен завершити колоду, перш ніж гравець зможе робити ставку. Іншими словами, якщо гравець створює пару, він повинен оголосити про це або ризикує втратити банк, якщо інший гравець фолить. Це правило також стосується ігор без лімітів і пот-лімітів. У лімітних іграх гравці можуть зробити чотири рейзи або менше, перш ніж рука гравця стане п’ятикартковою або більше. У грі дро з п’яти карт гравці можуть зробити лише два підвищення, якщо дилер не відкриває п’яту карту.

Хоча гравці можуть підняти до повної суми, вони не можуть підняти більше трьох разів. Коли гравець підвищує власну ставку, попередня ставка повинна відповідати розміру нової ставки. Єдиний виняток – ставка олл-ін. Важливо зазначити, що усне оголошення дії є обов’язковим. Стук по столу — пропуск. Це правило називається максимальним підвищенням в покері.

Інше важливе правило в покері – блайнди. Під час роздачі гравцям потрібно заплатити малий та великий блайнд, мінімальну ставку. У іграх з кількома руками гравці можуть підняти лише чотири рази, якщо у них є пара. Жалюзі можуть бути як традиційними, так і рухомими. Гравець також може заплатити іншим способом - наприклад, помістивши маленький блайнд на порожнє місце.

Правила Омахи дещо відрізняються від Холдему. Наприклад, в іграх в Омаху гравцям роздають чотири карти. Вони можуть використовувати лише два з них, щоб сформувати руку. Це означає, що флеш неможливо досягти, використовуючи лише туз пік і пару клубних карт. Так само, стрит або флеш не зараховуються для гравця. Переможець роздачі в грі Омаха Хай-Ло залишиться останнім.

 

 

  laertsky.com  |  картинки недели
продукция
Условия
Футболки
mp3 Лаэртского
mp3 Монморанси
mp3 Silver Rain
Видео и прочее
Фоновые картинки
Рингтоны
игры
Убей телепузика!
Настучи по щщам
Дэцылл-Киллер
Долбоёбики
Охота на сраку
прочее
Читальный зал
Музей сайта
Гостевой стенд
Картинки недели
Архив рассылки
"Месячные"
Голосования
подсчетчики

 

 

Александр Лаэртский: [email protected]. Администрация сайта: [email protected].
По всем деловым вопросам пишите на любой из этих адресов.
При использовании оригинальных материалов сайта просьба ссылаться на источник.
Звуковые файлы, размещённые на сервере, предназначены для частного прослушивания.
Несанкционированное коммерческое использование оных запрещено правообладателем.
  laertsky.com     msk, 1998-2017  
a03b6b8689072a8c951ab603e266ecd2